EL SLALVADOR 
· RWANDA  · GUATEMALA 
KARLOVA KOHVI BLEND 
4*250g · jahvatatudoad
Lisa ostukorvi45 €

Karlova Kohvi Kinkekomplekt

Kinkekomplekti oleme valinud 4 uba, mis on hea ülevaade kohvimaailma kirjususest - mahlakam Rwanda, täidlasem El Salvador, klassikaline blend ja imeline Guatemala. No me arvame ideaalse kingituse olevat!


El Salvador
Santa Ana, Cuzcachapa
kasvukõrgus 1000-1800 m
pacas, caturra,
metspähkel. täidlane, sulepadi
töötlusviis:pestud
Mõnus pehme ja magus kohv, mille juurde alati tagasi tulla, kui happelsiematest aafriklastest küll saab ja turvalist maandumist soovite. Maandumine toimub otse pehmesse sulehunnikusse!

Rwanda
Kamonyi
kasvukõrgus 1550-1800
red bourbon
apelsinikoor, kiivi, roheline tee
töötlusviis:pestud
Imeline lillelõhnaline tasakaalus ja mõnusa mahlakusega kohv. Pakisolev kohv on toodetud ühenduse poolt, mille üks eesmärkidest on naiskohvitootjatele hariduse andmine, võimaldades neil väärindada ja müüa oma kasvatatud kohvi ja muuta sotsiaalseid norme meeste poolt domineeritud ühiskonnas. Paljud selle kohvi kasvatanud naistest on 1994. aasta Rwandas toimunud genotsiidi lesed võid orvud.

Guatemala
Huehuetenango
kasvukõrgus: 1400-1800
catuai, bourbon, catimor
mahakukkunud ploom, volüümikas, hubane
töötlusviis:pestud

See kohv on heas mõttes pretensioonitu, kõik on olemas: magusust ja keha on palju, aga viskab ka parasjagu mõnusat mahlakust. Nagu sööks küpset ploomi, mahl niriseb suunurkadest alla.
Karlova Kohvi segu me parimatest kohvidest
korrastatud segadus, tasakaal, hingerahu


Kas teil on vahel koohvipoes tunne, et tahaks kõike proovida? Kohviga võib olla samamoodi - ei oska seda kõige-kõigemat valida, aga kahju oleks jätta midagi mekkimata.Kui nii, siis just teile mõeldes oleme kokku seganud valiku oma parimatest kohvidest - tulemuseks on tasakaal ja hingerahu.

TAGASI